Yatırım

Tüm İşlem Kanalları

ING Trader IQ

ING Trader IQ uygulaması ile finans piyasalarına akıllı telefonunuz ile kolayca erişebilirsiniz. Anlık fiyatlar, portföyünüz, detay bilgileri, grafikler ve finansal piyasalara ilişkin en son haberlere erişirken alım/satım işlemlerinizi son derece hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

İnternet bağlantısı olan her alanda ulaşılabilen ING Trader IQ, kullanıcı dostu arayüzü ile kolaylıkla kullanabileceksiniz. Uygulama içerisindeki özelleştirilebilir “sayfam” menüsü ile dilediğiniz sembolleri izleyebilir, “Piyasalar” menüsü ile piyasanın genel durumu hakkında hızlıca bilgi almak için; BİST istatistikleri, Tahvil verileri, VIOP verileri, Döviz Parite ve Serbest Piyasa verileri, Euro Bond, Vadeli Piyasalar, Dünya Borsa Endeksleri ve TCMB verilerine ulaşabilirsiniz. “Portföy” menüsü ile hesabınıza erişebilir, portföy özeti, emir durumu gibi raporlar alırken yeni emirlerinizi iletebilirsiniz.

Sembol “detay” ekranı ile her bir sembol için kullanıcı lisansına bağlı olmak üzere Aracı Kurum Dağılımı, Derinlik, Kademe Analizi, Takas işlemleri ve Sermaye artırımları ile detaylı istatistik verilerine, ilişkili haberlerine, özet grafiklerine erişebilirsiniz. Ekran Yatay çevrildiğinde detaylı grafiği görebilir, indikatör ve grafik seçimiyle analizlerinizi yapabilirsiniz.

App Store ve GooglePlay içerisindeki ekranın üst kısmında bulunan arama çubuğuna anahtar kelime olarak “ING Trader IQ” yazarak aratabilir ve çıkan arama sonuçlarında ING Trader IQ uygulamasını cihazınıza indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Matriks Trader

ING Yatırım'ın müşterilerine sunduğu Matriks Trader, BORSA İSTANBUL ve VİOP verilerini takip ederken, aynı zamanda alım-satım işlemlerinizi tek bir platformdan gerçekleştirebilmeniz için tasarlanmış profesyonel bir finans uygulamasıdır.

Matriks Veri Terminali’ne entegre olarak çalışan Matriks Trader modülü sayesinde, tek bir ekrandan farklı aracı kurumlarda bulunan hesaplarınıza erişebilir portföylerinizi toplu olarak görüntüleyebilir, toplu emir gönderme, emir düzeltme ve iptal işlemlerinizi de kolaylıkla yapabilirsiniz. Sağladığı tüm bu kolaylıklar ile hem profesyonel hem de küçük yatırımcının ihtiyaçlarının karşılanması hedeflenmiştir.

Matriks Trader hakkında bilgi almak için tıklayınız.

E-Broker

ING Yatırım'ın müşterilerine sunduğu Matriks / eBroker programı, kişisel bilgisayarınızdan, BIST hisse senedi piyasası ve Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası’na gerçek zamanlı olarak elektronik emir iletimine, iletilen emirlerin düzeltilmesine ve iptaline, emir listesi, overall, hesap ekstresi vb. gibi raporların anlık olarak izlenmesine olanak tanıyan bir işlem platformudur.

eBroker, Matriks Veri Terminalleri ile entegre çalışarak, bir kaç fare tıklamasıyla emirlerinizi piyasa iletmenize olanak tanır.

E-Broker hakkında bilgi almak için tıklayınız.